Londra’dan Ömer Alamuidi

Yurt dışında yatırım fırsatı arayan yatırımcılar için Türkiye bulunmaz bir nimet. Yükselen gayrimenkul fiyatları ve hızlı sirkülasyonu ile parasını hızla katlamak isteyen avrupalı ve ortadoğulu yatırımcılar Arizon yapı desteği ile de çok cazip imkanlarlarla mülk sahibi olmaya devam ediyor. Bunlardan birisi olan Ömer Alamuidi de Londra’dan gelip bizi buldu. Kendisi ile çok yakından ilgilenerek kısa süre çok kazanabileceği bir yatırım fırsatı ile kendisini İstanbul Esenyurt’ta lüks bir daire sahibi yaptık. Sizde uygun fiyata aileniz için yada yatırım amacıyla bizimle hemen bizi arayın.

Mao Mallim ve oğlu Abdulkadir Mallim

Konut ihracatına devam ediyoruz! Ülkemizde en çok değer kazanan yatırım emlak yatırımı. Hızla artan gayrimenkul fiyatları ile sermayesini hızlı biçimde arttırmak isteyen yabancı yatırımcılar, ülkemizi sıkça ziyaret ediyor. Biz de Arizon Yapı olarak onlara kültürümüzü, tarihimizi ve İstanbul’un göz dolduran güzelliğini anlatırken, cazip imkanlar ile mülk sahibi yapıyoruz. Daha önce bizden konut satın almış bir müşterimizin tavsiyesi üzerine bizimle tanışmak için gelen Mao Mallim ve oğlu Abdulkadir Mallim, Arizon Yapı’nın cazip fiyatlarından, sunmuş olduğu fırsatlardan ve göstermiş olduğu ilgiden memnun kalarak, İstanbul / Beylikdüzü’nde hızla değer kazanan bir yatırımın sahibi oldu. Siz de uygun fiyatlar ve Arizon Yapı güvencesi ile güçlü bir yatırımın ve aileniz için sıcak bir yuvanın sahibi olabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Arizon Yapı, İstanbul çapında uzun inşaat, yatırım danışmanlığı, gayrimenkul ortaklığı gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermektedir.

Firmamızın ana hedefi; yüksek yaşam kalitesi, yatırımcısına kazanç sağlamak,  konforlu bir yaşam alanı, estetik ve çevreye duyarlı mimari ön plandadır.

Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemin yanısıra, proje ortaklıklarımızdaki seçimleri de büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz.

10 yıldır ürettiğimiz her projeyi, ileri teknolojiyi bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile harmanlıyor ve uluslararası kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından, satış sonrasına kadar her aşamada tüm aşamaları detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürekliliğinden asla taviz vermiyoruz.

1

Daire

1

İşyeri

1

Mutlu Müşteri

1

Yıllık Tecrübe

Misyonumuz

Her şeyin en iyisine layık olan insanımıza hak ettiği değeri vermek ve  Her gelir grubuna hitap eden yaşam alanları inşa etmek, her aileyi yuva sahibi yapmaktır.

Bizler inşa ettiğimiz her konutu; sanki içerisinde kendimiz veya bir yakınımız yaşayacakmışçasına titizlik ve özenle hazırlıyoruz.

Vizyonumuz

Misyonumuz doğrultusunda, başına geçtiğimiz her projede, kendimizi müstakbel müşterilerimizin yerine koyup, gerçek ihtiyaçlara uygun planlamalar yapmak, her bütçenin ulaşabileceği en üstün niteliklere sahip konutlar üretmek, mutlak ihtiyaçlara uygun yenilikleri projelerimize dâhil edip, müşterilerimizi mutlu etmektir.

Değerlerimiz

İnsan Odaklı Olmak

Dürüstlük ve Güven

Teknoloji

Ekip Çalışması

Çok Çalışmak

Birikimlerinizi katlayarak değerlendirin.

Bize Yazın

Yatırım planınızdan bahsedin yada sadece numaranızı bırakın sizi arayalım.

Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
Fill out this field
21 + 2 = ?
Robot olmadığınızı kanıtlayın.
Enter the equation result to proceed
You need to agree with the terms to proceed

Kısaca Arizon Yapı

Şirketimiz faaliyetine başladığı ilk günden bu yana; müşterilerine en nitelikli yaşam alanlarını, en uygun koşullarla sunmayı amaçlayan, çağın gelişmelerine ayak uyduran, sektörün yenilik ve güncel gelişmelerini takip eden dinamik bir yapıya sahiptir.
İnşaat sektörünün hızla kabuk değiştirdiği son 10 yılda, bizler de bu değişime ayak uydurarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak projeler geliştirmeye özen gösterdik.

Menü